Błąd instalacji owncloud

Witam serdecznie, podczas instalacji owncloud wyrzuciło mi błąd
proszę o pomoc,

To jest automatyczy e-mail z Installatron. Aby wypisać się z tych e-maili lub zmienić ustawienia powiadomień, zaloguj się w panelu sterowania kontem hostingowym, przejdź do narzędzia Installatron i wybierz zainstalowane aplikacje które chcesz zmodyfikować.

ownCloud v9.0.3 nie udało się zainstalować. Szczegóły dotyczące awarii zostały zapisane w logu.

Błąd techniczny:
Error: A database query has failed. Is the entered database information correct? Does the account have available disk space?

type = mysql
host = localhost
database = medialna_ownc1
username = medialna_ownc1
password = HIDDEN

Technical information:
method = query

errstr = SELECT u.uid FROM ownc_users u, ownc_group_user g WHERE u.uid=g.uid AND g.gid='admin' LIMIT 1
MYSQL ERROR 1146: Table 'medialna_ownc1.ownc_users' doesn't exist

error:

Instalacja: Error: A database query has failed. Is the entered database information correct? Does the account have available disk space? type = mysql host = localhost database = medialna_ownc1 username = medialna_ownc1 password = HIDDEN Technical information: method = query errstr = SELECT u.uid FROM ownc_users u, ownc_group_user g WHERE u.uid=g.uid AND g.gid='admin' LIMIT 1 MYSQL ERROR 1146: Table 'medialna_ownc1.ownc_users' doesn't exist[quote="kamilmax2016, post:1, topic:1526, full:true"]

Wyglada na to, ze twoj automatyczny installer nie wykonal instalacji poprawnie, tz. nie stworzyl tabeli i nie przeprowadzil konfiguracji, zgodnie z ta referencja:

https://doc.owncloud.org/server/9.1/admin_manual/installation/index.html

Ciezko mi tutaj cos poradzic, masz moze kontrole nad tym co ten installatron robi?

spróbuję ręcznie zainstalować

Wgrałem pliki i mam błąd:

Moduł PHP XMLWriter nie jest zainstalowany.
Proszę poproś administratora serwera aby zainstalował ten moduł.

prosze o pomoc

ok już działa
temat do zamknięćia